Tırnak Parlatıcı Rengi Nasıl Seçilir?

ana sayfa / kadin / 27.02.2018 tarihinde güncellendi.

 

214
okuma

Tırnak Parlatıcı Rengi Nasıl Seçilir? Cila renklerini seçmek çok eğlenceli bir çaba olabilir. Ancak, pek çok farklı renk ve stille, bunalmak çok kolay. Neyse ki, onu daraltmanın yolları var.

Tırnak Parlatıcı Rengi Nasıl Seçilir?
Tırnak Parlatıcı Rengi Nasıl Seçilir? Mevsim, cilt tonunuz ve kişiliğiniz gibi faktörler, her fırsat için mükemmel cilayı seçmenize yardımcı olabilir.

Hafif veya orta cilt tonunuz varsa çıplak tonlar için kullanın. Nüdler hafif veya orta renkli ciltler için en iyi sonucu verir. Açık renk deriler pembemsi bir çıplaklığa sahiptir. Soluk cilde sahipseniz, sarı renkli bir undertone oluşturabileceğinden bej renginden kaçının.

Koyu ten tonları çıplak tonlarla iyi görünmüyor, ancak daha hafif ve daha az fark edilebilecek bir şey istiyorsanız pastel deneyin.

Cilt tonu için pembe bir ton seçin. Pembe severseniz, her cilt tonu için çalıştığını bilmek mutluluk duyarız. Soluk cilt, yumuşak bebek pembelerinden parlak fuşya'ya kadar her tür pembe renkle harika görünme eğilimindedir. Orta cilt tonlarında pembe şeftali tonları harika görünüyor. Koyu cilt çok parlak, canlı pembe renklerle harika görünüyor.

Herhangi bir cilt tonu için mavi seçin. Mavi, hemen her cilt tonusunda harika görünen evrensel bir renktir. Soluk cildiniz varsa, donanma bluesları gibi blues oynuyorsunuz harika görünüyor. Orta cilt tonları, gök mavisi veya pastel maviyle iyi görünür. Kobalt blues gibi canlı tonlar, daha koyu ciltlere iyi gelir.

Morla deneme yapın. Mor, hemen hemen her cilt tonu üzerinde iyi görünüyor, ancak farklı tonlar farklı tonlarla daha iyi eşleşir. Solgun bir cildiniz varsa, lavanta kullanmayı tercih edin. Orta ciltler için, gri ipuçları içeren bir pastel tonuna gidin. Koyu renk ciltler için hem pastel hem de daha parlak mor tonları harika görünüyor.
  • Açık ten renginde derin mor cilalar da daha koyu bir ten renginiz varsa harika çalışıyor.
Cilt tonu için en iyi kırmızıyı seçin. Soluk cildiniz varsa, parlak, klasik bir kırmızıya başlayın ve zayıf seslerden kaçının. Orta cilt için, kırmızı-turuncu tonları harika görünüyor. Daha koyu ciltler için derin bir şarap kırmızısı elde edin.
  • Soluk cildiniz varsa, alışveriş yaparken ışığa bir şişe kırmızı parlatınız. Cila ile görebilirsiniz, cildiniz için çok incedir.
Resmi vesileyle nötr renkler tercih edin. Nötr renkler her yerde çalışmak eğilimindedir, bu nedenle çalışmak için lehçe veya iş görüşmesi giyiyorsanız bunlar güvenli bir seçenektir. Her gün profesyonel vesileler ararsanız, griler, beyazlar, bejler ve hafif şeftali tonlarını tercih edebilirsiniz.

 

214
okuma

Bu Sayfayı Arkadaşlarınla paylaşır mısınız ?

Etiketler : Tırnak Parlatıcı nasıl olmalı, Tırnak Parlatıcı renkleri, Tırnak Parlatıcı fiyatları, Tırnak Parlatıcı markaları

Benzer İçerikler

Bebek Termometresi nasıl olmalı

Bebek Termometresi nasıl olmalı

Saç bakımı nasıl olmalı

Saç bakımı nasıl olmalı

Tırnak Parlatıcı Rengi Nasıl Seçilir?

Tırnak Parlatıcı Rengi Nasıl Seçilir?

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı

Kadınlar Hakkında 25 Gerçekler

Kadınlar Hakkında 25 Gerçekler

Bebek Emzik Seçimi

Bebek Emzik Seçimi

Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Politikası
Yaşam | Müzik | Sağlık | Kadın | Video | Tv | Şarkı Sözleri

 14 kişi sitemizde.

Web
Analytics
View My Stats

Bizi Takip Ediniz.