Ruj Seçimi Nasıl Olmalı

ana sayfa / kadin / 04.02.2018 tarihinde güncellendi.

 

183
okuma

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı Sonsuz ruj paleti, parlaklık ve lekelerle makyaj sayacı oldukça zorlayıcı olabilir. Bu makale, cildinize, kıyafetinize ve duruma uyacak doğru dudak renginin nasıl seçileceğini öğretecektir.

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı
Ruj Seçimi Nasıl Olmalı Cildinizi doğal aydınlatmada inceleyerek cildinizi belirleyin: adil, hafif, orta, ten rengi, derin. Çene hattınızın çevresine konsantre olun. Adil cilt: Cildiniz çok soluk veya yarı şeffaftır ve çok kolayca yanarsınız. Çiller ve biraz kızarıklık olabilir.

Doğal dudak renginizden bir ila iki ton daha derin bir renk bulun. Gölgenin doğal renginize ne kadar yakın olduğunu test etmek için ruju yalnızca alt dudağınıza uygulayın. O gölgeyi üst dudağına karşılaştırın. Gölgeler büyük ölçüde farklıysa, aramaya devam etmeniz gerekir.

Uzmanların ten rengini ve cilt tonunu tavsiye ettiği tonlarla denemeler yapın. Adil veya açık teniniz varsa açık pembe, mercan, şeftali, çıplaklar veya bej renkleri deneyin. Sessiz tonlarınız varsa, yumuşak bir moza ve çıplak deneyin. Sıcak tonlar, soluk pembeler veya küçük bir şeftaliyle çıplak deneyin.

Orta cildiniz varsa, gül, havyar veya berily gölgeler deneyin. Soğuk algılar: pembe veya kızılcık tonlarını deneyin. Sıcak tonlar: bakır veya bronz ile deney. Bronzlaşmış cildiniz varsa, kahverengileşmeleri ve morları önlemeye çalışın ve turuncu renkli undertone renkleri için gitmek. Çoğu diğer renkler harika görünecektir. Mercan veya derin pembemeni deneyin.

Derin bir cildiniz varsa, ceviz, karamel, erik veya şarap gibi kahverengi veya mor renkleri deneyin. Soğuk tonlar yakut ve şarap kırmızısı rengi aramak zorunda. Sıcak tonlar: bakır veya bronz renkleri deneyin.

Dudaklarınızın daha küçük veya daha büyük görünmesini isteyip istemediğinize karar verin. Koyu tonlar dudaklarınıza daha küçük görünmelerini sağlarken, açık gölgeler tomurcuk katabilir. Mat görünümlü ruj ayrıca dudakların daha ince görünmesini sağlarken, glosses ve parlak tonlar onları daha dolgun hale getirebilir. 

Açık ten: Cildiniz soluktur. Güneşdeyken yanarsın ve bronzlaşırsınız. Orta: Kolayca bronzlaşırsınız ve genellikle yanmaz veya hassas ciltleriniz yoktur. Tan: Cildiniz bronz veya zeytin gibidir. Kışın bile nadiren yanarsınız ve bronzlaşmış görünüyorsunuz. Derin: cildiniz karanlıktır ve asla güneş yanmazsınız. Saçınız muhtemelen siyah veya koyu kahverengidir.

 

183
okuma

Bu Sayfayı Arkadaşlarınla paylaşır mısınız ?

Etiketler : Ruj renkleri, Ruj markaları, Ruj nasıl sürülmeli, Ruj Seçimi Nasıl Olmalı

Benzer İçerikler

Bebek Emzik Seçimi

Bebek Emzik Seçimi

Kadınlar Hakkında 25 Gerçekler

Kadınlar Hakkında 25 Gerçekler

Saç bakımı nasıl olmalı

Saç bakımı nasıl olmalı

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı

Bebek Termometresi nasıl olmalı

Bebek Termometresi nasıl olmalı

Tırnak Parlatıcı Rengi Nasıl Seçilir?

Tırnak Parlatıcı Rengi Nasıl Seçilir?

Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Politikası
Yaşam | Müzik | Sağlık | Kadın | Video | Tv | Şarkı Sözleri

 22 kişi sitemizde.

Web
Analytics
View My Stats

Bizi Takip Ediniz.